Pojačan inspekcijski nadzor sigurnosti civilnog zrakoplovstva u Republici Hrvatskoj

Kreirano Utorak, 02 Kolovoz 2016

"Hrvatska agencija za civilno zrakoplovstvo obzirom na povećane aktivnost zrakoplovnih subjekata u ljetnim mjesecima poziva sve sudionike na povećan oprez i na važnost poštivanja propisa.Obzirom na prošlogodišnje nesreće u „generalnoj avijaciji“ i značajno povećanje broja letova sustavima bespilotnih zrakoplova Agencija provodi pojačani inspekcijski nadzor s ciljem osiguravanja adekvatne razine sigurnosti u zračnom prometu i poštivanja propisa u Republici Hrvatskoj. Nadzor se obavlja na aerodromima i drugim površinama s kojih se obavljaju letačke operacije, te uključuje inozemne i domaće operatore zrakoplova s posebnim fokusom na „generalnu avijaciju“ i operatore sustava bespilotnih zrakoplova...link na CCAA"

Inspekcija CCAA također je izvršila nadzor letjelišta Voloder u sklopu gore navedenog članka.

Korisnici i operatori letjelišta Voloder osiguravaju adekvatnu razinu sigurnosti u zračnom prometu u zoni Voloder te poštivanje propisa.

Zmajar

Sunday the 20th. Aeroklub Popovača.Joomla 3.0 templates . All rights reserved.